Pershkrimi Gjeografik: 2 minuta larg plazhit.

Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania.

. .

Ndertim i ri me siperfaqe totale 150m2.

0-5.

Ky apartament është ndërtuar në vitin 2013. 000 € 3 foto. .

Real Estate Office.

Gjeni pronën ideale në Orikum!. 2 1 109 m 2. Sipërfaqe: 100.

94 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te pallatit. Prona të ngjashme.

00 €.

Dhoma.

. Ndodhet ne Gjergj Araniti, nje zone e qete e qytetit.

Real Estate Office. 1 Dhomat.

1 foto.
000 Euro/ Total Për më shumë informacione.
.

Apartament për shitje në Sarandë Ky apartament është ndërtuar në vitin 2013 Apartamenti eshte ne perberjen e nje rezidence unike per nga arkitektura dhe komforti qe afron per te gjithe banoret e kesaj rezidence.

me kembe.

tirane. 75 000 EUR Numri i dhomave: 1. Kati.

Plotesisht i kompletuar, me standarte te larta dhe nje ekip shume te mire per menaxhimin e resortit. Dhoma. . Shiko të gjitha 50 njoftimet. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri.

1 Dhomat.

2 1 90 m 2. apartments for sale.

Apartament Ne Shitje Ne Sarande.

Vile per shitje ne Rezidencen Primavera, nje resort turistik ne detin Adriatik.

al.

75.

-Ka afër të gjitha facilitetet (markete,bar,restorante,plazhet, bulevardin) – Ndodhet ne qender te qytetit Organizohet në: 1 Sallon +Kuzhinë 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Ballkon Çmimi:.